1. MANDATNA KOMISIJA

1. Mario Haludek - predsjednik 

2. Krešimir Bunjevac - član

3. Nenad Kukec - član

2. KOMISIJA ZA IZBOR I IMENOVANJA I IMENOVANJE ČLANOVA

1. Tomislav Vlahović - predsjednik

2. Mario Haludek - član

3. Danijela Bardić - član 

3. ODBOR ZA STATUTARNO-PRAVNA PITANJA:

1. Krešimir Bunjevac –SDP - predsjednik

2. Siniša Đura – HDZ

3. Ivo Ćosić – HNS

4. ODBOR ZA FINANCIJE I PRORAČUN:

1. Tomislav Vlahović - predsjednik

2. Mislav Lukša

3. Danijela Bardić – SDP

4. Nikola Jagodić – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ

5. Zlatko Golubić

6. Ivo Ćosić – HNS

7. Slađana Kosanović

5. SOCIJALNO VIJEĆE

1. Nikola Pavanić - predsjednik

2. Anita Žerjav – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ 

3. Đurđica Grganja - HSU

4. Silvija Smolčić – KLUB VIJEĆNIKA ,,BOLJI KLOŠTAR“

5.Željka Sloup – HNS

6 . ODBOR ZA PROSTORNO UREĐENJE I KOMUNALNU DJELATNOST

1.Stjepan Mihaljević – SDP - predsjednik

2.Ivan Cvitković

3.Nenad Kukec – HNS

4 .Kristijan Jankovec - HSS

5. Mate Ždero

7. FOND ZA POLJOPRIVREDU

1.Nenad Đura - HSS - predsjednik

2.Vlado Fugaš - KLUB VIJEĆNIKA ,,BOLJI KLOšTAR“

3.Josip Perinić – SDP

4.Dalibor Sračić – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ

5.Željka Tučkorić – HSS

6.Josip Tučkorić – HNS

7. Ivica Novosel

8. ODBOR ZA ZAŠTITU OKOLIŠA I PRIRODE

1. Stjepan Trnčić – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ - predsjednik

2. Mišo Popović – KLUB VIJEĆNIKA ,,BOLJI KLOŠTAR“

3. Željko Franjić – SDP

4. Eugen Šooš – HSS

5. Ivica Mužević

9. ODBOR ZA PODUZETNIŠTVO

1.Dražen Božić - predsjednik

2.Miroslav Kljak - SDP

3.Branko Butković – HNS

4.Davor Jagić

5.Vlado Jakopović

10. POVJERENSTVO ZA PROCJENU ŠTETA OD ELEMENTARNIH NEPOGODA

1.Luka Matijević  - predsjednik

2.Tihomir Trnčić – GRUPA BIRAČA MISLAV LUKŠA - HNS

3.Tomislav Tupek – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ

4. Nikola Vidaković

5.Niko Lauš

11. KOMISIJA ZA PROMET I IMENOVANJE ULICA I TRGOVA

1. Ivica Novosel - predsjednik

2.Igor Topolovac - GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ 

3. Zlatko Marojević – GRUPA BIRAČA MISLAV LUKŠA

4. Zvjezdana Ivaković – SDP

5. Franjo Barišec – HNS

12. POVJERENSTVO ZA RASPOLAGANJE DRŽAVNIM POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM

1. Miljenko Majdek – SDP - predsjednik

2. Vlado Fugaš – GRUPA BIRAčA MISLAV LUKŠA

3. Željko Jozić – SDP

4. Goran Pelesk

5. Tihomir Buković – HNS

6. Ivica Krezo

7. Stjepan Jakopčić

13. KOMISIJA ZA DODJELU STIPENDIJA

1. Damir Kašnar - SDP - predsjednik

2. Silvija Smolčić

3. Tihana Harapin – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ

4. Dražen Božić – HSS

5. Helena Martinčević – HNS

6. Kristina Borić

7. Sandra Slivar

14. KOMISIJA ZA DODJELU JAVNIH PRIZNANJA

1.Stjepan Mihaljević – SDP - predsjednik

2.Đuro Filipović – HSS

3.Ana Topić – KLUB VIJEĆNIKA ,, BOLJI KLOŠTAR“

4.Martina Lučić - HNS

5. Tomislav Jović

15. KOMISIJA ZA POPIS BIRAČA

1.Slavko Rukavina – SDP - predsjednik

2.Marica Pavanić - član

3.Lidija Zubatović - član

4.Vlatkica šilipetar – zamjenik člana

5.Ljerka Menjački – zamjenik člana

6.Robert Karo

16. KOMISIJA ZA PRITUŽBE I ŽALBE

1.Štefica Levar – GRUPA BIRČA BOŽIDAR BALENOVIĆ - predsjednik

2.Josip Sračić – HSU

3.Ivica Bokun – HNS

4.Marija Fugaš – GRUPA BIRAČA MISLAV LUKŠA

5. Gordana Grižić

17. ODBOR ZA MLADE

1.Ivana Špoljarić – predsjednik

2.Marija Kašner – SDP

3.Karmela Pavelić – HNS

4. Marko Popović

5.Branimir Ždero

18. ODBOR ZA MEĐUOPĆINSKU SURADNJU

1. Ivica Krezo - predsjednik

2.Matija Balug – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ - predsjednik

3.Ivan Strašek – SDP

4.Tomislav Vlahović – HSS

5.Nenad Kukec – HNS

19. ODBOR ZA BRANITELJE

1.Jozo Vuković – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ - predsjednik

2.Dragan Jurić – KLUB VIJEĆNIKA ,, BOLJI KLOŠTAR“

3.Zlatko Bunjevac – SDP

4.Stjepan Markuš – HSS

5.Veselko Rašić – HSP

6.Branko šafran- HNS

7. Marijan Hanžek

20. ODBOR ZA TURIZAM I KULTURU

1.Božidar Balenović – GRUPA BIRAČA BOŽIDAR BALENOVIĆ - predsjednik

2.Barbara Španjol – Pandelo – KLUB VIJEĆNIKA ,, BOLJI KLOŠTAR“

3.Danijela Bardić – SDP

4.Đurđica Grganja – HSU

5.Ivan Janković – HNS

6.Ivana Novosel - Bokun

7.Kristina Borić

21. ODBOR ZA SPORT

1.Damir Forjan - predsjednik

2.Ivo Ćosić

3.Ingra Presker