1. MANDATNA KOMISIJA

1. Ivan Novak – predsjednik

2. Krešimir Bunjevac – član

3. Nenad Kukec – član

2. KOMISIJA ZA IZBOR I IMENOVANJE ČLANOVA

1. Danijela Bardić – predsjednica

2. Josip Tučkorić – član

3. Mario Haludek – član

3. KOMISIJA ZA STATUT, POSLOVNIK I NORMATIVNU DJELATNOST:

1. Dražen Božić  - predsjednik,

2. Ivan Novak – član,

3. Krešimir Bunjevac – član.

4. ODBOR ZA FINANCIJE I PRORAČUN:

1. Danijela Bardić – predsjednica

2. Dragan Vuković – član

3. Željka Rukavina – članica

4. Anita Sušac – članica

5. Matija Šepec - član

6. Ljiljana Lacković - član

7. Željko Bokun - član

5. SOCIJALNO VIJEĆE

1. Đurđica Grganja - predsjednica

2. Biserka Bardić - član

3. Mara Jakopović - član

4. Silvija Smolčić - član

5. Suzana Trnčić - član

6 . ODBOR ZA PROSTORNO UREĐENJE I KOMUNALNU DJELATNOST

1. Stjepan Mihaljević - predsjednik

2. Ivo Ćosić - član

3. Branimir Mučnjak - član

4. Tomislav Košić - član

5. Nenad Kukec - član

7. FOND ZA POLJOPRIVREDU

1. Josip Tučkorić - predsjednik

2. Josip Perinić - član

3. Željka Tučkorić - član

4. Helena Martinčević - član

5. Josip Vrbat - član

6. Jelena Lacković Žertuš - član

7. Dalibor Sračić - član

8. ODBOR ZA ZAŠTITU OKOLIŠA I PRIRODE

1.

9. ODBOR ZA PODUZETNIŠTVO

 

10. POVJERENSTVO ZA PROCJENU ŠTETA OD ELEMENTARNIH NEPOGODA

1. Josip Vrbat - predsjednik

2. Miljenko Majdek - član

3. Nenad Đura - član

4. Ivica Mužević - član

5. Goran Kamenarić - član

11. KOMISIJA ZA PROMET I IMENOVANJE ULICA I TRGOVA

 

12. POVJERENSTVO ZA RASPOLAGANJE DRŽAVNIM POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM

 

13. KOMISIJA ZA DODJELU STIPENDIJA

1. Silvija Smolčić - predsjednica

2. Damir Kašnar - član

3. Goran Pecko - član

4. Ivan Novak - član

5. Nikolina Pavelić - član

6. Damir Forjan - član

7. Mateja Šafran - član

14. KOMISIJA ZA DODJELU JAVNIH PRIZNANJA

 

15. KOMISIJA ZA POPIS BIRAČA

 

16. KOMISIJA ZA PRITUŽBE I ŽALBE

 

17. ODBOR ZA MLADE

 

18. ODBOR ZA MEĐUOPĆINSKU SURADNJU

 

19. ODBOR ZA BRANITELJE

1. Robert Karo - predsjednik

2. Drago Grganja - član

3. Vlado Dokmanić - član

4. Ivica Vidović - član

5. Vlado Pandurić - član

6. Tihomir Ptičar - član

7. Branko Butković - član

20. ODBOR ZA TURIZAM I KULTURU

 

21. ODBOR ZA SPORT